0 %

Наші послуги

Поважаємо кожного замовника, забезпечуємо найвищий сервіс і задовольняємо усі Ваші очікування.

Консультація

Ми завжди відкриті до спілкування і готові поділитись своїм багаторічним досвідом. До нас за консультацією звертаються як і майбутні замовники, так і дизайнери з приводу технічних нюансів. Постійно актуалізуємо свої знання з різних джерел.

Меблі

Після дизайнера і конструктора, які продумали усі деталі, підготували карти розкрою та розробили детальні креслення. До роботи беруться спеціалісти виробничої майстерні. А саме: втілюють в матеріалі те, що до цього моменту існувало лише в цифровому просторі.

Заміри

Це один з найвідповідальніших етапів виробничого процесу. Наші спеціалісти здійснюють заміри професійною вимірювальною технікою, що є запорукою точних і коректних розмірів. А повне розуміння даного процесу мінімізує помилки у наступних етапах роботи.

Інтер’єр

Окрім самих корпусних меблів, в колаборації з нашими партнерами, створюємо інтер’єрні дизайн-проєкти. У нас є багаторічний досвід такого проєктування. Завдяки професійності та компетентності, такі роботи вирізняються продуманістю і технічною досконалістю.

Проєктування

Тривалий та захоплюючий процес. Тут працює не лише дизайнер, чи конструктор, але й сам замовник. Таким чином, ми створюємо простір безпосередньо для Вас, Вашої сім’ї, чи Ваших колег в офісі, враховуючи усі побажання та найменші нюанси.

Veni, vidi, vivo

Це наше комплексне рішення для Вашої зручності - «прийшов, побачив, живу». Забезпечуємо повний супровід від моменту здачі в експлуатацію оселі, чи офісу і до моменту Вашого комфортного заселення. Взаємодіємо з підрядниками та присутні на всіх ключових етапах ремонту.

0 K+
Завершених проєктів
0
Років досвіду
0
Досвідчених фахівців
0
Щасливих клієнтів

Поширені запитання

Насамперед, варто розуміти, що меблі за індивідуальним замовлення завжди будуть суттєво дорожчі за серійні фабричні – кардинально різні підходи. Вартість меблів залежить від багатьох факторів (складності, матеріалів, фурнітури, наповнення, логістики та ін.) і розраховується індивідуально для кожного замовлення. Тому, відразу вказати вартість Вашого гардеробу не вдасться. Хоча, для кухні ми змогли вивести вартість від якої вона може стартувати – 600€ за м.п.

Як ми це називаємо, “матеріалізація світлин” – це тривалий процес, що складається з кількох ключових етапів. Проєктний період включає: розробку, підбір матеріалів, погодження, підготовку креслень. Виробничий період: закупівля матеріалу і фурнітури, розкрій і личкування, збірка і припасування, час монтажу, залежно від складності. Також, термін залежить від наявності обраного матеріалу в постачальника на даний час. Якщо у проєкті є фарбовані елементи (фасади, полиці, ніші і ін.), то це збільшує термін. Так як, технологічний процес фарбування вимагає багато часу і праці. Те саме стосується шпонованих панелей, чи елементів з масивної деревини, металу. Узагальнюючи, залежно від складності Ваша кухня може бути готова за 1-2 місяці.

Однакові за розмірами модулі можуть мати кардинально різну вартість. Чому так? Вартість залежить: від матеріалів, які використані у меблях (від бюджетного рішення до преміального ціна може змінитись у 5 разів і більше); від наповнення фурнітурою, аксесуарами та їх класу (наприклад, модуль з шухлядами завжди дорожчий за модуль з дверцятами); від складності проєкту (приліжкова тумба, яка не потребує монтажу, не вимагає участі кваліфікованих монтажників, на відміну від меблів у мансардне приміщення, де деталі припасовуються за місцем) та інше. Таких пунктів доволі багато і всі вони впливають на кінцеву вартість. Крім того, вартує час і кваліфікація команди. 

Є два алгоритма дій:

  1. У Вас є проєкт від дизайнера, де вказані габаритні розміри, наповнення і матеріали виробів. Тоді, згідно з цими вихідними даними можемо обчислити орієнтовну вартість меблів безкоштовно.
  2. Немає проєкту. У такому випадку, щоб озвучити вартість проєкт необхідно розробити: виїхати на заміри, зробити планувальні рішення, накинути орієнтовний дизайн, погодити матеріал і фурнітуру. Цього, зазвичай, вистачає для попереднього розрахунку вартості. Це займає немало часу, тому за таку роботу ми просимо від 1000 до 3000 грн. Ця сума в подальшому входить до загальної вартості виробів, за умови їх виготовлення у нашій компанії.

Потрібен дизайн-проєкт, чи прорахунок?

Ми створимо для Вас проєкт, чи втілимо той, що у Вас є!

+38 (067) 905 74 24

Copyright © SKORO-2024 | Всі права захищені.